รบกวนถามครับ มีใครเคยเจอ ประโยคแบบนี้ใน facebook developers บ้างครับ Your app asks for...

การสนทนาใน 'Android Developer' เริ่มโดย Ppy Keng, 11 กรกฎาคม 2013

< Previous Thread | Next Thread >
  1. Ppy Keng

Ppy Keng Guest

0
    0
    0
    รบกวนถามครับ มีใครเคยเจอ ประโยคแบบนี้ใน facebook developers บ้างครับ Your app asks for read and write permissions at the same time. You should only ask for write permissions when a user tries to share something to Facebook. Please update your app accordingly. Read our หลักปฏิบัติ for more details. เห็นมันบอกว่าไม่สามารถ ตั้ง "publish_stream","read_stream" พร้อมกันได้ใช่ปะครับ

< Previous Thread | Next Thread >

แบ่งปันหน้านี้